hub

Nye utleielokaler midt i Narvik – Adventure Hub åpner for næringsliv og arrangementer

23. april
Medlemsbedrift Adventure Hub Narvik satser nå for fullt på utleie av sine sentrumsnære lokaler – og inviterer næringsliv, organisasjoner og arrangører inn i en ny type møteplass i hjertet av byen. 

Med lokaler i Dronningens gate 51 tilbyr Adventure Hub fleksible og stemningsfulle fasiliteter til alt fra møter og kurs til konferanser og sosiale arrangementer. 

Sammen med våre samarbeidspartnere kan vi skreddersy pakkeløsninger som inkluderer leie av lokaler, servering samt aktiviteter og opplevelser i og utenfor sentrum. 
 

– Vi ser et tydelig behov for mer fleksible og inspirerende lokaler i Narvik. Hos oss får du ikke bare et rom – du får en helhetlig opplevelse, sier aktørene bak Adventure Hub Narvik.
 

Lokaler for møter, kurs og arrangementer 


Adventure Hub tilbyr flere utleiealternativer: 

  • Møterom / filmrom med kapasitet til 25–30 personer 
  • Hovedlokale med plass til opptil 50 personer 
  • Fleksible coworking-plasser – perfekt for deg som trenger en arbeidsplass en dag, en uke eller ønsker å leie en egen kontorplass i et spennende arbeidsmiljø. 

Lokalene passer like godt til faglige samlinger som til uformelle møter og sosiale arrangementer. 
 

En levende arena – ikke bare et møterom 
 

I tillegg til utleie fungerer Adventure Hub som en aktiv møteplass i byen, med jevnlige arrangementer som AfterWork, filmvisninger, kurs, konferanser og sosiale kvelder. Her bygger man nettverk og legger planer for felles opplevelser i Narvik-regionen.
 

Dette gir lokalene en unik energi og gjør dem attraktive også for eksterne arrangører som ønsker noe mer enn tradisjonelle møterom. 
 

Sterkt fagmiljø i bunn 
 

Bak satsingen står et samlet miljø innen opplevelse, guiding og produksjon: 

  • Arctic Moments Tours  
  • Arctic Media House 
  • Your Horizon 

  • Gálav Ski Guides 

Dette er aktører som jobber med opplevelser hver dag. Det preger også lokalene og hvordan de brukes. 
 

Åpent for booking nå 
 

Adventure Hub Narvik er nå åpen for booking av plass til coworking samt lokaler til små og større arrangementer. 

Vi ønsker å bidra til mer aktivitet i sentrum og gjøre det enklere å samle folk – enten det er til møter, kurs eller sosiale sammenkomster. Ta kontakt med oss så finner vi en løsning som passer til ditt behov!  
 

 

For booking og forespørsel: 
post@adventurehubnarvik.no 

 

Marie, Micke, Rune og Sondre